Kategoriler
Your Cart

Swarovski

Marka: Swarovski
Bu ışıltılı, altın rengi kaplama bileklikle günlük görünümünüze bir tutam sevgi katın. Parçanın pavé kristalleriyle iç içe geçen kalp ve çember tasarımı göz alıcı ve zarif olmasının yanı sıra ayarlanabilir sürgülü kapaması kullanımı kolaylaştırır...
1.550,00TL
Vergiler Hariç:1.550,00TL
Marka: Swarovski
Sonsuz aşkı temsil eden bu zarif bileklik, kalp şeklinde efsanevi Swarovski kuğusuna yer veriyor. Zarif kristal pavé yerleştirme üzerine dizilen bu pembe altın rengi kaplama tasarım, ayarlanabilen itmeli mekanizmasıyla bileğinize kişisel ve rahat bir dokunuş katıyor. Zarif mücevherlere getirilen mod..
1.350,00TL
Vergiler Hariç:1.350,00TL
Marka: Swarovski
Bu benzersiz kokteyl yüzük, baş döndürmesi için berrak ve yeşil mozaik desenli üçgen kesim taşlarla oluşturuldu. Hem çok yönlü hem de modern olan tasarımı, günlük bir görünümünüzü hareketlendirmek veya akşam kıyafetinize bir tutam prizmatik renk katmak için tek başına kullanın. Kreatif Direktör Giov..
1.550,00TL
Vergiler Hariç:1.550,00TL
Marka: Swarovski
Takımyıldızlarını andıracak şekilde düzenlenmiş yuvarlak ışıltılı kesim taşlarıyla öne çıkan altın rengi kaplama bir çerçeveye sahip bu minimal halka küpeler, yıldız tozu dokunuşuyla tasarlandı. Sade ve zarif olan bu parça gündüz veya gece fark etmeksizin takılabilir; parçayı tek başına kullanarak g..
1.850,00TL
Vergiler Hariç:1.850,00TL
Marka: Swarovski
Klasik halka küpelere modern bir yorum getiren bu cinsiyetsiz çift, tüm kıyafetlere dinamik bir dokunuş katacak. Parçanın heykelsi tasarımı, Swarovski’nin efsanevi Pavé tekniğini, şık ve altın rengi kaplama çerçeveye yerleştirilmiş, ışıltılı folyo detaylı kristallerle kutluyor. Bu çarpıcı ikiliyi ya..
1.250,00TL
Vergiler Hariç:1.250,00TL
Marka: Swarovski
Bu dekoratif vazo, dekorasyonda çiçeklerin tek başına sergilenmesi trendinden ilham alıyor. Cam ve fırçalanmış altın renkli kaplama metalden üretilen parça, sıcak tonları ve zarif silueti ile evlere seçkin bir tarz kazandırıyor. Özellikle Bahçe Öyküleri koleksiyonundan bir ışıltılı kristal çiçek ya ..
425,00TL
Vergiler Hariç:425,00TL
Marka: Swarovski
Tek çiçek vazolarının minimalist tarzından ilham alan bu pembe kristal tasarım, kiraz çiçeğini tasvir ediyor. 230 façetayla ışıltılar saçan ürün, altın rengi tonlarda modern fırçalanmış metal sapla tamamlanıyor. Hediye olarak harika bir seçenek. Bu çok sevilen bahar çiçeğini, evinize seçkin bir stil..
1.250,00TL
Vergiler Hariç:1.250,00TL
Marka: Swarovski
Şık ve minimalist bu Difüzörüne kabı, şu anda popüler olan tek çiçek vazoları dekorasyon trendini yansıtıyor. Cam ve fırçalanmış altın renkli kaplama metalden üretilen parça, sıcak tonları ve zarif silueti ile her eve uyum göstermesi sebebiyle ideal bir hediye seçeneğidir. Tasarımı tamamlayan üç kir..
1.350,00TL
Vergiler Hariç:1.350,00TL
Marka: Swarovski
Minimalist ev dekorunda güncel trendler arasında yer alan tek çiçeklerden ilham alan bu kiraz çiçeği magneti, muhteşem pembe kristalden üretildi. 81 façetayla ışıltı saçan feminen tasarım, sevilen bir kişiye verilebilecek anlamlı ve çok yönlü bir hediye olarak düşünülebilir. Bahçe Öyküleri Dekoratif..
265,00TL
Vergiler Hariç:265,00TL
Marka: Swarovski
Swarovski tasarımı bu kolye gerçekten benzersizdir. Kolye ön kısmında tarz sahibi bir t-çubuk kapamayla kapanırken orta süsü ise iki farklı tarz oluşturmak için döndürülebilir. Tasarım bir yüzünde berrak kristal pavé ile süslenen bir para ile tamamlandı. Sade ve günlük kıyafetleri süslemek için idea..
1.250,00TL
Vergiler Hariç:1.250,00TL
Marka: Swarovski
Bu büyük boyutlu fırçalanmış metal stand, Swarovski'nin ormandan ilham alan magnet koleksiyonunun şık ve modern şekilde sergilenmesine olanak sağlıyor. Magnetleri, taban, sütunlar ya da yapraklara tutturarak farklı efektler yaratabilirsiniz. Tropik ormanların bitki örtüsünden ilham alan standın mini..
535,00TL
Vergiler Hariç:535,00TL
Marka: Swarovski
Tamamlayıcı, altın rengi kaplama, yarım daire çerçeveler üzerinde derin, altın renginde zarif, piramit kesimli kristallerden hazırlanmış bu cinsiyetsiz, yarım halka küpeler, sanatçı Emma Kunz'un çalışmasından ilham almıştır. Tek başına takılabilen veya Chroma ailesinden diğer takılarla birlikte..
3.000,00TL
Vergiler Hariç:3.000,00TL
Gösterilen: 1 ile 12 arası, toplam: 369 (31 Sayfa)