Kategoriler
Your Cart

Takı

Marka: Swarovski
Boyut olarak ince ama yine de etkileyici olan bu narin halka küpeler, modern bir gardırobun olmazsa olmazıdır. Bir dizi mozaik kesme taştan hazırlanmış, şık bir rodyum kaplama çerçeve üzerine yerleştirilmiştir. İnce bir görünüm için tek başınıza giyin veya katmanlı bir görünüm için daha ka..
995,00TL
Vergiler Hariç:995,00TL
Marka: Swarovski
Bu kolye tek tip, üçgen katlı kesim taşlarla dikkatli bir şekilde tasarlandı. Gümüş rengi kaplama küçük ıstakoz toka kapama ile tamamlanan akışkan zincir üzerine yerleştirildi. Sonsuza kadar saklanacak ve takılacak bir parça olan bu kolye, gündüz ve gece fark etmeksizin zamansız zarafet için ilk seç..
3.800,00TL
Vergiler Hariç:3.800,00TL
Marka: Swarovski
Her gün kullanacağınız, yeni favori bileziğinizle tanışın. Lüks takıya modern bir yorum getiren parça, tek dizi sekizgen katlı kesim kristallerin, şık rodyum kaplama tırnaklı yerleştirme üzerine dizilmesiyle oluşturuldu. Sonsuza kadar size eşlik etmesi ve sevilmesi için tasarlanan parça, en sevdiğin..
3.800,00TL
Vergiler Hariç:3.800,00TL
Marka: Swarovski
Zarif ve göz alıcı bu şık kolye ucu, sonsuzluğu temsil eden bir düğüm tasarımına sahip. Döndürülebilir model üzerinde rodyum kaplama kullanıldı ve parça beyaz kristal pavé ile süslendi. İster tek başına parlamasına izin verin ister Exist ailesine ait uyumlu parçalarla bir arada kullanın. Kolye ucu 2..
1.350,00TL
Vergiler Hariç:1.350,00TL
Marka: Swarovski
Bu asimetrik kolye ucuyla tarzınızın sınırlarını zorlayın. Berrak kristal pavé ile oluşturulan iç içe geçmiş iki çemberin rodyum kaplama zincirden sarkıtılması, ışık oyunları ortaya çıkarıyor...
1.850,00TL
Vergiler Hariç:1.850,00TL
Marka: Swarovski
Avusturya manzaralarının sihrinden ilham alan yıldız, değerli bir Swarovski amblemi ve bu narin kolye ucunun merkez motifini oluşturuyor. Dancing Stone detayıyla tamamlanmış, bu rodyum kaplama gerdanlık, zengin mücevher mirasının çağdaş bir yorumu. Tek başına veya Stella ailesine ait uyumlu bilezik ..
1.850,00TL
Vergiler Hariç:1.850,00TL
Marka: Swarovski
Kainatı günlük hayatla buluşturan bu göz alıcı Constella küpeler, modern şıklığı tanımlıyor. Işıltılı kesimli berrak kristallerin birlikteliğini gözler önüne seren bu çift, kristal takımyıldızlarını akla getiriyor ve klasik altın rengi kaplamasıyla dikkat çekiyor. Gardıropların vazgeçilmezi olan bu ..
995,00TL
Vergiler Hariç:995,00TL
Marka: Swarovski
Klasik halka küpe yeniden icat edildi. Tüm görünümlere bir tutam yıldız tozu dokunuşu katan bu zarif çift, yuvarlak ışıltılı-kesim taşların narin pembe altın rengi kaplama yerleştirme üzerine dizilmesiyle tasarlandı. Saçınızı hafifçe toplayarak bu parçanın tüm gözleri üzerine çekmesine izin verin. K..
885,00TL
Vergiler Hariç:885,00TL
Marka: Swarovski
Klasik halka küpelere modern bir yorum getiren bu cinsiyetsiz çift, tüm kıyafetlere dinamik bir dokunuş katacak. Parçanın heykelsi tasarımı, Swarovski’nin efsanevi Pavé tekniğini, şık ve pembe altın rengi kaplama çerçeveye yerleştirilmiş, ışıltılı folyo detaylı kristallerle kutluyor. Bu çarpıcı ikil..
1.250,00TL
Vergiler Hariç:1.250,00TL
Marka: Swarovski
Baş döndürmek için tasarlanan bu halka küpeler, göz alıcı oldukları kadar çok yönlü bir kullanım sunuyor. Benzersiz bir kurdele motifini üzerinde taşıyan model, beyaz kristal pavé ile süslendi ve şık rodyum kaplamayla tamamlandı. Gece veya gündüz, şık veya günlük görünümler fark etmeksizin; her duru..
1.550,00TL
Vergiler Hariç:1.550,00TL
Marka: Swarovski
Baş döndürmek için tasarlanan bu halka küpeler, göz alıcı oldukları kadar çok yönlü bir kullanım sunuyor. Benzersiz bir kurdele motifini üzerinde taşıyan model, beyaz kristal pavé ile süslendi ve klasik pembe altın kaplamayla tamamlandı. Gece veya gündüz, şık veya günlük görünümler fark etmeksizin; ..
1.550,00TL
Vergiler Hariç:1.550,00TL
Marka: Swarovski
Benzersiz ön ve arka silüete sahip bu halka küpeler, kulak memesini sararak bir tarafta rodyum kaplama tasarıma, diğer tarafta berrak kristal pavé’ye yer veren bir kurdele modeli içeriyor. Sade bir zarafet yayan parça, çok yönlü bir seçim sunmaktadır...
995,00TL
Vergiler Hariç:995,00TL
Gösterilen: 1 ile 12 arası, toplam: 13 (2 Sayfa)