Kategoriler
Your Cart

Kolyeler ve Kolye Uçları

Marka: Swarovski
Swarovski tasarımı bu kolye gerçekten benzersizdir. Kolye ön kısmında tarz sahibi bir t-çubuk kapamayla kapanırken orta süsü ise iki farklı tarz oluşturmak için döndürülebilir. Tasarım bir yüzünde berrak kristal pavé ile süslenen bir para ile tamamlandı. Sade ve günlük kıyafetleri süslemek için idea..
1.250,00TL
Vergiler Hariç:1.250,00TL
Marka: Swarovski
Bu kolye tek tip, üçgen katlı kesim taşlarla dikkatli bir şekilde tasarlandı. Gümüş rengi kaplama küçük ıstakoz toka kapama ile tamamlanan akışkan zincir üzerine yerleştirildi. Sonsuza kadar saklanacak ve takılacak bir parça olan bu kolye, gündüz ve gece fark etmeksizin zamansız zarafet için ilk seç..
3.800,00TL
Vergiler Hariç:3.800,00TL
Marka: Swarovski
Sade ancak çarpıcı bir tasarıma sahip Swarovski tasarımı bu klasik kolye ucu, sade tasarımı göz alıcı detaylarla oldukça etkili bir şekilde birleştiriyor. Tasarım orta kısmında, parlak bir beyaz pavé sırasıyla tamamlanan tekli yuvarlak bir beyaz taşa yer vermektedir. Kolye ucu uyumlu bir zincirle ta..
995,00TL
Vergiler Hariç:995,00TL
Marka: Swarovski
Swarovski tasarımı bu kolye ucu sanatsal bir işçiliği temsil ediyor. Tasarım ışıltı saçan üç adet beyaz taşla süslendi: Orta kısımda yer alan damla şekilli bileşen iki adet küçük ve yuvarlak taşla göz alıcı bir şekilde tamamlandı. Zarif façetalar, günlük kıyafetlerinizi süslemek için mükemmel olan s..
995,00TL
Vergiler Hariç:995,00TL
Marka: Swarovski
Attract Yuvarlak Kesimli Kolyeyle şık ve sade bir görünüme kavuşun. Bu zamansız, zarif ve rodyum kaplama tasarım her ortama uyum sağlayan harika bir hediye seçeneğidir. Benzersiz tarzınızı ifade etmek için diğer Swarovski takılarıyla karıştırıp yakıştırın...
765,00TL
Vergiler Hariç:765,00TL
Marka: Swarovski
Modern bir yorum katılan klasik bir tasarım: Attract Ruh İkizleri Koleksiyonumuzdaki bu Swarovski kolyesi, ikiz kalpleri andıran bir şekle sahip göz alıcı taşlarla tamamlandı. Işıltılı beyaz kristaller, boncuk zincirin sade zarafetini romantizm dokunuşuyla tamamlıyor. Bu sevimli uzun kolye sevdiğini..
995,00TL
Vergiler Hariç:995,00TL
Marka: Swarovski
Bu baş döndürücü Attract Trilogy Kolye ucuyla geçmişi, bugünü ve geleceği birleştirin. Sonsuz aşk konseptinden ilham alan bu romantik tasarım, zamansız bir zarafet sunmaktadır. Berrak kristal üçlüsü, rodyum kaplama zincirin ucundan görkemli bir şekilde sarkıyor. Sevdiğiniz kişi için mükemmel bir hed..
995,00TL
Vergiler Hariç:995,00TL
Marka: Swarovski
Romantik mükemmel bir hediye ve gerçek anlamda zamansız bir parça. Attract Yuvarlak Set zincir ucunda rodyum kaplama bir kolye ucu ve bir çift düğme küpeden oluşuyor. Parçaların her ikisinde de göz kamaştırıcı ve zamansız ışıltılar saçan yuvarlak bir chaton görülüyor...
995,00TL
Vergiler Hariç:995,00TL
Marka: Swarovski
Klasik tektaştan ilham alan bu narin gerdanlık, yuvarlak, ışıltılı kesim taşlarla süslü altın rengi kaplama bir şeritle oluşturuldu. Parçanın aralıklarla birbirine bağlanmış her kısmı, takımyıldızlarını ve yıldız gözlemenin büyüsünü anımsatıyor. Kainatı her gün yanınızda taşımak için parçayı sade bi..
2.250,00TL
Vergiler Hariç:2.250,00TL
Marka: Swarovski
Tırnak yerleştirme ışıltılı kesim taş detaylarıyla süslenmiş bu kolye, yıldız izleme etkinliğini gününüzün bir parçası hâline getiriyor. Klasik tektaştan ilham alan her bir taş, ince pembe altın kaplama bağlantılarla bir araya getirilerek bu narin parçaya hayat veriyor. Tek başına takın veya baş dön..
1.550,00TL
Vergiler Hariç:1.550,00TL
Marka: Swarovski
Zamansız bir klasiğin göz kamaştırıcı yeni bir yorumu; halka kolye ucu. Berrak kristal pavé ışıltılar saçan, seçkin bir tasarım. Pembe altın kaplama metal tasarıma modern bir vurgu katıyor. Son moda çoklu bir tarz için uzun bir kolye ucuyla birlikte kullanın. Kolye ucunun ölçüleri 1,5 x 2 cm ve tasa..
765,00TL
Vergiler Hariç:765,00TL
Marka: Swarovski
Zamansız bir klasik, çember kolye ucunun yepyeni, göz kamaştırıcı bir yorumu. Berrak kristal pavé ışıltılar saçan, seçkin bir tasarım. Rodyum kaplama tasarıma metal, modern bir vurgu katıyor. Son moda çoklu bir tarz için uzun bir kolye ucuyla birlikte kullanın. Kolye ucunun ölçüleri 1,5 ..
765,00TL
Vergiler Hariç:765,00TL
Gösterilen: 1 ile 12 arası, toplam: 90 (8 Sayfa)