Kategoriler
Your Cart

Yılbaşı

Marka: Swarovski
En çok satan Cosmic Rock Saat tasarımımız, ilkbahar/yaz sezonu için yeni ve canlı bir renkte satışa sunuluyor. Bu üretimin halka bilekliği, Swarovski’ye özel bir teknik olan Ultra Fine Crystal Rocks’ın mavi rengi ile cesurca süslendi. Diğer tasarım özellikleri ise, pembe altın rengi paslanmaz çelik ..
1.750,00TL
Vergiler Hariç:1.750,00TL
Marka: Swarovski
Bu parıltı saçan Swarovski yıldızının evinize ışıltı katacağı kesin. 307 adet ışıltılı façetayla tamamlanan üç boyutlu yıldız, tüm açılardan ışığı kırıp parıltılar saçan tonlara hayat veriyor. Berrak kristal özel Shimmer efektiyle kendine hayran bırakıyor ve ekstra parıltısıyla göz kamaştırıyor. Bey..
885,00TL
Vergiler Hariç:885,00TL
Marka: Swarovski
Bu parıltı saçan küçük boy Swarovski yıldızının evinize ışıltı katacağı kesin. 307 adet ışıltılı façetayla tamamlanan üç boyutlu yıldız, tüm açılardan ışığı kırıp parıltılar saçan tonlara hayat veriyor. Kristal özel Shimmer efektiyle kendine hayran bırakıyor ve ekstra parıltısıyla göz kamaştırıyor. ..
645,00TL
Vergiler Hariç:645,00TL
Marka: Swarovski
Swarovski Yıllık Özel Üretim Süs geleneği, Michele Blasilli’nin bu harika kristal tasarımı ile 30. yılında devam ediyor. Bu özel yıldönümünü kutlayan süs, zamansız tasarımına modern bir çekicilik kazandıracak önemli bir dönüşüm geçirdi. Yıldız, yenilikçi asimetrik stildeki kesimi ve 67 berrak krista..
765,00TL
Vergiler Hariç:765,00TL
Gösterilen: 1 ile 4 arası, toplam: 4 (1 Sayfa)