Kategoriler
Your Cart

Setler

Marka: Swarovski
Swarovski tasarımı bu set sade bir tasarım ve zamansız bir görünüm sunuyor. Tasarım damla şeklinde kesilen tekli beyaz bir taşla süslenen bir kolyeden oluşurken göz alıcı bir iğneli küpe çifti ise kolyenin orta kısmını yansıtarak seti tamamlıyor. Bu parçaların sade ve zamansız görünümleri bu seti gü..
1.250,00TL
Vergiler Hariç:1.250,00TL
Marka: Swarovski
Romantik mükemmel bir hediye ve gerçek anlamda zamansız bir parça. Attract Yuvarlak Set zincir ucunda rodyum kaplama bir kolye ucu ve bir çift düğme küpeden oluşuyor. Parçaların her ikisinde de göz kamaştırıcı ve zamansız ışıltılar saçan yuvarlak bir chaton görülüyor...
995,00TL
Vergiler Hariç:995,00TL
Marka: Swarovski
Millenia ailesinin dramatik zarafetini seviyorsanız bu göz alıcı pembe altın rengi kaplama set sizi asla hayal kırıklığına uğratmayacak bir seçimdir. Yenilikçi işçiliğin özünü ve göz alıcı tasarımı bir arada barındıran bu set, merkez parçaları olarak pembe sekizgen kesim taşların öne çıktığı bir kol..
1.550,00TL
Vergiler Hariç:1.550,00TL
Marka: Swarovski
Sonsuza dek kullanılmak ve sevilmek üzere tasarlanmış bu zamansız kolye ucu ve küpe seti, özel birisi için muhteşem bir hediye seçeneği. Zarif pembe taşlarla tasarlanan, parlak kesim küçük pavé kristallerle çerçevelenen her parçada modern bir görünüm yakalamak için rodyum kaplama yuva kullanılmıştır..
2.250,00TL
Vergiler Hariç:2.250,00TL
Marka: Swarovski
Sparkling Dance koleksiyonumuzun üyesi olan bu göz alıcı Swarovski seti, benzersiz cazibesiyle kendine hayran bırakırken takı koleksiyonunuza katabileceğiniz harika bir parça oluyor. Hem iğneli küpe çifti hem de kolye, pembe altın rengi kaplama yerleştirmenin içerisinde yüzüyormuş gibi görünen dört ..
1.850,00TL
Vergiler Hariç:1.850,00TL
Marka: Swarovski
Seçkin bir zarafet ve façetalı taşların parlak bir güzelliğini sunan Swarovski tasarımı bu takı seti, zahmetsiz sadeliği ışıltılı gösterişle harmanlıyor. Tasarım; yuvarlak, kare, armut ve üçgen şekillerindeki beyaz taşlarla süslenen ve bir katlamalı kapamayla kapanan ışıltılı bir kolyeyle tamamlandı..
3.800,00TL
Vergiler Hariç:3.800,00TL
Marka: Swarovski
Bir çift düğme küpe ve kolyeden oluşan bu zamansız set ile Anneler Günü’nde anlam dolu bir hediye verin. Seçkin ve zarif tasarım, yüzen ışıltılı bir pastel mavi taşı çevreleyen pavé dairesel motifi ile Swarovski’nin yenilikçi 'dans eden kristal' tasarım konseptini ön plana çıkarıyor. Rodyum kaplama ..
1.350,00TL
Vergiler Hariç:1.350,00TL
Tennis Deluxe  Mixed V-Kolye, Beyaz, Rodyum kaplama 5556917 Tennis Deluxe  Mixed V-Kolye, Beyaz, Rodyum kaplama 5556917
ÇOK SATIYOR
Marka: Swarovski
Saf ve seçkin bir tasarıma sahip Swarovski tasarımı bu tam tur kolye zamansız zarafetle karakterize edildi. Yuvarlak ve damla şekillerinin yanı sıra oval, kare ve üçgen şekillerde de sanatsal bir şekilde kesilen çeşitli parlak beyaz taş bu parçayı süslüyor. Bir katlamalı tokayla kapanan ..
3.000,00TL
Vergiler Hariç:3.000,00TL
Marka: Swarovski
Swarovski’nin en çok satan Tennis bilekliğinden ilham alan bu rodyum kaplama set, muazzam taşlarla ışıldayan göz alıcı bir tam tur kolye ve düğme küpe çiftiyle tamamlandı. Her tarz takıyla rahatlıkla birlikte kullanabileceğiniz bu tasarım, göz alıcı ve seçkin bir zarafet sunuyor. Mükemmel bir hediye..
2.800,00TL
Vergiler Hariç:2.800,00TL
Gösterilen: 1 ile 10 arası, toplam: 10 (1 Sayfa)