Kategoriler
Your Cart

Ev Aksesuarları

Marka: Swarovski
Bu dekoratif vazo, dekorasyonda çiçeklerin tek başına sergilenmesi trendinden ilham alıyor. Cam ve fırçalanmış altın renkli kaplama metalden üretilen parça, sıcak tonları ve zarif silueti ile evlere seçkin bir tarz kazandırıyor. Özellikle Bahçe Öyküleri koleksiyonundan bir ışıltılı kristal çiçek ya ..
425,00TL
Vergiler Hariç:425,00TL
Marka: Swarovski
Tek çiçek vazolarının minimalist tarzından ilham alan bu pembe kristal tasarım, kiraz çiçeğini tasvir ediyor. 230 façetayla ışıltılar saçan ürün, altın rengi tonlarda modern fırçalanmış metal sapla tamamlanıyor. Hediye olarak harika bir seçenek. Bu çok sevilen bahar çiçeğini, evinize seçkin bir stil..
1.250,00TL
Vergiler Hariç:1.250,00TL
Marka: Swarovski
Şık ve minimalist bu Difüzörüne kabı, şu anda popüler olan tek çiçek vazoları dekorasyon trendini yansıtıyor. Cam ve fırçalanmış altın renkli kaplama metalden üretilen parça, sıcak tonları ve zarif silueti ile her eve uyum göstermesi sebebiyle ideal bir hediye seçeneğidir. Tasarımı tamamlayan üç kir..
1.350,00TL
Vergiler Hariç:1.350,00TL
Marka: Swarovski
Minimalist ev dekorunda güncel trendler arasında yer alan tek çiçeklerden ilham alan bu kiraz çiçeği magneti, muhteşem pembe kristalden üretildi. 81 façetayla ışıltı saçan feminen tasarım, sevilen bir kişiye verilebilecek anlamlı ve çok yönlü bir hediye olarak düşünülebilir. Bahçe Öyküleri Dekoratif..
265,00TL
Vergiler Hariç:265,00TL
Marka: Swarovski
Bu büyük boyutlu fırçalanmış metal stand, Swarovski'nin ormandan ilham alan magnet koleksiyonunun şık ve modern şekilde sergilenmesine olanak sağlıyor. Magnetleri, taban, sütunlar ya da yapraklara tutturarak farklı efektler yaratabilirsiniz. Tropik ormanların bitki örtüsünden ilham alan standın mini..
535,00TL
Vergiler Hariç:535,00TL
Marka: Swarovski
En çok satan Cosmic Rock Saat tasarımımız, ilkbahar/yaz sezonu için yeni ve canlı bir renkte satışa sunuluyor. Bu üretimin halka bilekliği, Swarovski’ye özel bir teknik olan Ultra Fine Crystal Rocks’ın mavi rengi ile cesurca süslendi. Diğer tasarım özellikleri ise, pembe altın rengi paslanmaz çelik ..
1.750,00TL
Vergiler Hariç:1.750,00TL
Marka: Swarovski
Bu parıltı saçan Swarovski yıldızının evinize ışıltı katacağı kesin. 307 adet ışıltılı façetayla tamamlanan üç boyutlu yıldız, tüm açılardan ışığı kırıp parıltılar saçan tonlara hayat veriyor. Berrak kristal özel Shimmer efektiyle kendine hayran bırakıyor ve ekstra parıltısıyla göz kamaştırıyor. Bey..
885,00TL
Vergiler Hariç:885,00TL
Marka: Swarovski
Bu çiçekli Swarovski cam fanus, klasik dekorasyon anlayışını modern tarz ile birleştiriyor. Tek çiçeklerin modern trendinden esinlenen parça, 122 façetalı kırmızı kristal ile üretilmiş, şampanya altın rengi metal bir stant üzerinde yer alan ve zarif bir bitki koruma camıyla muhafaza edilen bir amber..
1.550,00TL
Vergiler Hariç:1.550,00TL
Gösterilen: 1 ile 9 arası, toplam: 9 (1 Sayfa)