Kategoriler
Your Cart

Küpeler

Marka: Swarovski
Takımyıldızlarını andıracak şekilde düzenlenmiş yuvarlak ışıltılı kesim taşlarıyla öne çıkan altın rengi kaplama bir çerçeveye sahip bu minimal halka küpeler, yıldız tozu dokunuşuyla tasarlandı. Sade ve zarif olan bu parça gündüz veya gece fark etmeksizin takılabilir; parçayı tek başına kullanarak g..
1.850,00TL
Vergiler Hariç:1.850,00TL
Marka: Swarovski
Klasik halka küpelere modern bir yorum getiren bu cinsiyetsiz çift, tüm kıyafetlere dinamik bir dokunuş katacak. Parçanın heykelsi tasarımı, Swarovski’nin efsanevi Pavé tekniğini, şık ve altın rengi kaplama çerçeveye yerleştirilmiş, ışıltılı folyo detaylı kristallerle kutluyor. Bu çarpıcı ikiliyi ya..
1.250,00TL
Vergiler Hariç:1.250,00TL
Marka: Swarovski
Tamamlayıcı, altın rengi kaplama, yarım daire çerçeveler üzerinde derin, altın renginde zarif, piramit kesimli kristallerden hazırlanmış bu cinsiyetsiz, yarım halka küpeler, sanatçı Emma Kunz'un çalışmasından ilham almıştır. Tek başına takılabilen veya Chroma ailesinden diğer takılarla birlikte..
3.000,00TL
Vergiler Hariç:3.000,00TL
Marka: Swarovski
Bu modern kelepçe küpe üçlüsü cesur fakat zarif bir duruş sergiliyor. Kristal şekilleri ve kesimlerinin yenilikçi bir karışımını içeren bu setle, tamamen size ait günlük bir görünüm yaratmak için her bir parçayı karıştırıp yakıştırabilirsiniz. Kreatif Direktör Giovanna Engelbert tarafından Collectio..
1.350,00TL
Vergiler Hariç:1.350,00TL
Marka: Swarovski
Boyut olarak ince ama yine de etkileyici olan bu narin halka küpeler, modern bir gardırobun olmazsa olmazıdır. Bir dizi mozaik kesme taştan hazırlanmış, şık bir rodyum kaplama çerçeve üzerine yerleştirilmiştir. İnce bir görünüm için tek başınıza giyin veya katmanlı bir görünüm için daha ka..
995,00TL
Vergiler Hariç:995,00TL
Marka: Swarovski
Bu klasik iğneli küpe çifti, zamansız ve zarif tasarımıyla her tarz kıyafete ışıltı katacak. Altın rengi kaplama tasarım, göz alıcı bir ışıltı için pavé ile çevrelenen tekli bir berrak kristali vurguluyor. Uyumlu bileklik ve kolye ile birlikte kullanarak eksiksiz bir görünüm elde edin. Mükemmel bir ..
885,00TL
Vergiler Hariç:885,00TL
Marka: Swarovski
Her ortama uygun, zamansız, rodyum kaplama bir küpe tasarımı. Işıltılı berrak kristal pavé ve sallantılı bileşenlerden oluşan bu göz kamaştırıcı tasarımı farklı Swarovski takıları ile kolaylıkla birlikte kullanabilirsiniz...
995,00TL
Vergiler Hariç:995,00TL
Marka: Swarovski
Sizin için zamansız bir görünüm: Swarovski tasarımı bu kelepçe zamansız tasarımın çarpıcı bir örneğidir. Işıltılı pavé ile süslenerek büyük beyaz damla şekilli bir taşla yoğun bir ışıltıya hayat veren tasarımın karşı kısmında ise kelepçenin her bir ucunda kapak görevi gören yuvarlak ve kare taşlar y..
765,00TL
Vergiler Hariç:765,00TL
Marka: Swarovski
Swarovski tasarımı bu iğneli küpe çifti göz alıcı bir çok yönlülük sunuyor. İki parça her bir küpeyi oluşturuyor: Işıltılı pavé ve tekli damla şekilli taşla tamamlanan bir halka. Farklı görünümler oluşturmak için yapmanız gereken tek şey sallantılı öğeleri çıkarmaktır. Günlük kıyafetlere ışıltı katm..
885,00TL
Vergiler Hariç:885,00TL
Marka: Swarovski
Swarovski tasarımı bu iğneli küpe çifti sade ancak ışıltılı bir tasarıma sahiptir. Yuvarlak bir beyaz taş küçük bir halkadan sallanırken halkanın kendisi ise ışıltılı pavé ile göz alıcı bir şekilde süsleniyor. Sallantılı bileşenler kafanızı çevirdiğiniz her an hareket etmekte ve gelen ışığı tamamen ..
885,00TL
Vergiler Hariç:885,00TL
Marka: Swarovski
Takı koleksiyonunuzda klasik prenses kesimli bir düğme küpeniz yoksa koleksiyonunuz tamamlanmış sayılmaz. Berrak kristaller yerleştirilen ve pembe altın ile kaplanan bu harika küpe çifti size zahmetsiz bir zarafet sunacak. Oldukça modern ve tüm cinsiyetlere uygun bir estetik sunan bu zamansız hatıra..
765,00TL
Vergiler Hariç:765,00TL
Marka: Swarovski
Bu zarif düğme küpe çiftiyle tüm gün boyunca ışıldayın. Rodyum kaplama tasarım, göz alıcı berrak taşlarla tamamlandı. Mükemmel bir hediye olan tasarım, zamansız bir zarafetle parıldıyor. Farklı Swarovski takı parçalarıyla rahatça karıştırıp yakıştırabilirsiniz...
645,00TL
Vergiler Hariç:645,00TL
Gösterilen: 1 ile 12 arası, toplam: 108 (9 Sayfa)